Facebook Pixel

O nas

„Nic nie prześladuje nas tak, jak ubrania, których nie kupiłyśmy."

promese.pl

„Nic nie prześladuje nas tak, jak ubrania,
których nie kupiłyśmy."

Kim jesteśmy?

Promese.pl to przede wszystkim sklep stworzony przez kobiety i dla kobiet. Podążając za najnowszymi trendami mody postanowiłyśmy połączyć naszą pasję do tworzenia stylizacji z miejscem, w którym każda kobieta będzie mogła znaleźć coś dla siebie i tym samym stworzyć swój wymarzony outfit na każdą okazję.

W Promese.pl znajdziecie ubrania zarówno na co dzień, do pracy jak i specjalne okazje. Zależało nam, abyście mogły stworzyć pełną stylizację w jednym miejscu. Dlatego w naszej ofercie proponujemy szeroki wybór między innymi sukienek, spódnic, bluzek, bluz, spodni, swetrów, a także akcesoriów.

Co jest dla nas ważne?

polskie produkty

Marka Promese.pl jest polską firmą, dlatego wspieramy przede wszystkim polskich producentów, co gwarantuje najwyższej jakości materiały i pełną satysfakcję.

Oprócz tego w ofercie znajdziecie także nieco ubrań włoskich.

 żarówka

Uwielbiamy naszą pracę, dlatego nieustannie się rozwijamy, by podążać za oczekiwaniami naszych Klientek i wspólnie tworzyć najciekawsze inspiracje.
To właśnie Wasza satysfakcja i wskazówki determinują kierunek, w którym chcemy iść.

 eco

Stawiamy na ekologię! Dlatego każdy produkt pakujemy w ekologiczne pudełka, które powstały z materiałów wtórnych i są w pełni przyjazne dla środowiska.

Dodatkowo, aby ograniczyć zużycie papieru wszystkie faktury zakupu przesyłane są drogą elektroniczną. Wspólnie zadbajmy o naszą planetę!

Masz pytanie?

Potrzebujesz pomocy lub zwyczajnie chcesz porozmawiać?
Napisz na: kontakt@promese.pl

Nie zapomnij obserwować naszych
mediów społecznościowych:

facebookinstagramyoutube
promese.pl

Masz pytanie?

Potrzebujesz pomocy lub zwyczajnie chcesz porozmawiać?

Napisz na: kontakt@promese.pl

Nie zapomnij obserwować naszych
mediów społecznościowych:

facebookinstagramyoutube