Spódniczka i sweter stanowią jedno z bardziej kobiecych połączeń. Nic więc dziwnego, że wiele dziewczyn właśnie je uważa za swoje ulubione i szuka co rusz to nowych pomysłów na kombinacje. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom #promesegirls przygotowaliśmy dla Was listę inspiracji, w których główną rolę odgrywają wspomniane wcześniej dwa elementy garderoby.

Mogłoby się wydawać, że wiosna i lato są idealnymi porami roku na wyciągnięcie z szafy ulubionej spódniczki, czy to w wersji mini, czy popularnej ostatnio maxi o plisowanej fakturze. Nic bardziej mylnego! Zestawiając ten ultra kobiecy ciuch z ulubionym swetrem i np. grubymi rajstopami otrzymujemy iście jesienno-zimowy outfit.

Spódniczka i sweter w roli głównej

Poniższe pomysły na stylizacje, w których połączono spódniczkę i sweter, idealnie potwierdzają tezę, o której pisaliśmy w jednym z poprzednich postów - w kwestii mody ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia.

spódniczka i sweter

długa spódnica

spódniczka i sweter

sweterek na wiosnę

spódniczka i sweter

Kompletując powyższe inspiracje, staraliśmy się umieścić w zestawieniu możliwie jak najwięcej typów spódniczek. Nie zabrakło więc w nim kilkunastu różnych wersji - od dżinsowej mini, która świetnie komponuje się z grubym, czarnym swetrem począwszy, a na satynowej długiej spódnicy w popularny print panterki lub ozdobionej plisami, obowiązkowo w pastelowych kolorach skończywszy.

Kolaż świetnie podsumowuje fakt, iż jeśli mowa o topowych połączeniach moda nie zna granic. Wszystko zależy od tego, na co danego dnia mamy ochotę i, oczywiście, co kryje zawartość naszej szafy. Choć w tej drugiej kwestii także możecie na nas liczyć, bowiem w Promese znajdziecie najnowsze kobiece trendy w przystępnych cenach.

Wracając jednak do samych stylizacji. Jeśli panterkowa spódnica to totalnie nie Wasza bajka, prawdopodobnie przypadnie Wam do gustu np. total beige look. Warto jednak pamiętać, że w tego typu połączeniach ważną rolę odgrywa zróżnicowanie faktur poszczególnych elementów garderoby, które mamy na sobie. Dzięki temu unikniemy nudy i jasno damy do zrozumienia, że w kwestii mody wiemy, co w przysłowiowej trawie piszczy. :)

Mamy nadzieję, że powyższe inspiracje i nasze małe podpowiedzi uzmysłowiły Wam, iż spódniczka i sweter to zarówno popularne, jak i mega kobiece połączenie, któremu wyjście z mody raczej nie grozi. :)

 

Chcesz stworzyć podobny zestaw? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą:

SpódniczkiSwetry

Źródłem zdjęć z artykułu jest Pinterest.