Rok 2020 zdecydowanie zmienił tryb życia, ale i pracy niejednej z nas. Kto by pomyślał, że zajęcia na uczelni będą odbywać się przez kamerkę, a praca w biurze zamieni się na pracę w naszym własnym domu. 

No właśnie, nagle nasze codzienne rozterki pt. „Co mam na siebie założyć” albo nielubiane przez nas prasowanie koszul zeszło na dalszy plan, bo… Totalnym MUST HAVE w naszych szafach na 2021 rok stał się dres. Jeszcze parę lat temu bardziej kojarzył nam się jako propozycja raczej mało wyjściowa, a już na pewno nie jako stylizacja do pracy. Rynek mody jednak szybko dostosował się do nowej sytuacji wywołanej pandemią i oto dziś mamy wybór niezliczonej ilości fasonów dresów.

Same jako dziewczyny prowadzące sklep przeprosiłyśmy się z dresami i przygotowałyśmy dla Was kilka propozycji kompletów, które możecie u nas znaleźć. I nie ukrywamy, że możemy polecić je z własnego doświadczenia, bo znaczna część naszej pracy przeniosła się do domu :)

Komplet dresowy CamilaKomplet Camila
129,99 zł
 Damski dres welurowyDres Welurowy Dalida
149,99 zł
 
Bawełniany dres damski AdoriaBeżowy komplet Adoria
139,99 zł
 Komplet damski AdoriaBrudnoróżowy komplet Adoria
139,99 zł
 
Welurowy dres ClarisaGranatowy komplet Clarisa
139,99 zł
 Welurowy komplet dresowy ClarisaCamelowy komplet Clarisa
139,99 zł

 

Welurowy komplet dresowy, idealny do Home Office

Nie wiemy, jak jest u Was, ale do niedawna nam welur kojarzył się przede wszystkim ze zdjęć młodości naszych mam w rodzinnym albumie. Aktualnie welur wręcz króluje jako materiał, z którego szyte są sukienki, kurtki i dresy właśnie. Znajdziecie u nas kilka propozycji właśnie z tego materiału, są mega miękkie w dotyku i wygodne w noszeniu. I nie ma w tym grama przesady z naszej strony. Dotkniecie, a zrozumiecie, o czym mówimy!

 

Dres welurowy damskiKomplet Marceline
159,99 zł
 komplet dresowy JamilleKomplet Jamilla
169,99 zł
 
Khaki komplet damskiKomplet Khaki Kerri
139,99 zł
 Kawowy komplet KerriKomplet Kawowy Kerri
139,99 zł
 
Komplet dresowy Billy CzarnyCzarny komplet Billy
139,99 zł
 Komplet dresowy Billy KhakiCiemny Khaki komplet Billy
139,99 zł

 

Zobacz wszystkie komplety

 

Na koniec chcemy jeszcze tylko podkreślić, że nasze komplety dresowe cechują wysoka jakość i przystępna cena, więc serio, nie zastanawiajcie się za długo, bo najmodniejsze modele znikają w mgnieniu oka. <3

A jeśli z przedstawionych wyżej produktów nic nie przypadło Wam do gustu to pamiętajcie, że staramy się stale urozmaicać naszą ofertę, więc prędzej czy później znajdziecie swój ideał. Aby nie przegapić nowości, koniecznie obserwujcie nasz profil na Facebooku i/lub na Instagramie. :)

 

Miłego dnia,
Dziewczyny z Promese.pl